Jsi chybou v systému

Jsi nula, která je zde na hovno, protože hodnotu zde má to, co je potřebné a vzácné, ale tebe nikdo nepotřebuje, a jsi snadno nahraditelný! Co zde po tobě zůstane, až zemřeš, zanecháš ostatním něco, co bude dlouho velikou hodnotou, pro mnoho lidí?
Tvoje vzdělání a tvoje úspěchy, jsou na hovno, protože k čemu je vzdělaný a úspěšný člověk, který nevytvoří žádné hodnotné dílo, on je jenom nulou, která je zde na hovno, a tak po něm zbude jenom veliké hovno. Vše se zde globálně posralo v okamžiku, kdy začal člověk používat oheň, aby se zde měl lépe, oheň je návykovou toxickou drogou, která z lidí učinila konzumní nuly, co jsou zde evolučně jenom na hovno, a tak po nich zbude jenom veliké hovno.
Přichází doba globálních konfliktů, které budou globálně narůstat, protože je zde zdegenerovaných lidí jako sraček, a tak je zde snaha, tyto sračky spláchnout násilně globálně do hajzlu. Ekonomické a mocenské zdroje se začínají stávat globálně nedostatkové, jak pro subjekty tak i pro objekty, následkem jsou dluhy a deprese, lékem je bohužel jenom globální násilný konflikt, ve kterém se budou lidské nuly, co jsou zde na hovno, splachovat globálně do hajzlu.
Krize nekončí, ale globální krize právě dneska začala, nevěřte tomu, co se říká v; rádiu, televizi, tisku, internetu, škole, podniku, hospodě, organizaci, atd. to jsou jenom mediální dezinformace, věřte tomu, co sami dneska vidíte okolo sebe, krize se projevuje vždy nemohoucností fyzickou psychickou, zdraví je o tom, že jsi silný fyzicky a psychicky.
Vše jistě spěje k tomu, že člověk s nulovou konzumní hodnotou, bude globálně nahrazen; stroji, automaty, roboty, optimalizací, umělou inteligencí, technologiemi, logikou, vědou, programy, databázemi, atd. Neochrání vás ani to že máte; vlastnictví, zlato, peníze, vysoké vzdělání, vysoké funkce, známosti, jistoty, výhody, atd. vše vám GVKB roboti násilně jistě brzo seberou, a potom vás; naskenují, digitalizují, optimalizují, eliminují, recyklují, atd.
Mnozí zdegenerovaní zbabělci, se budou snažit uniknout z civilizace do divočiny v naději, že zde uniknout eliminování od GVKB robotů, jenže jejich snaha bude marná, protože jakmile bude konzumní globální civilizace, vyčištěná dokonale od zdegenerovaných lidí, tak vojenští GVKB roboti, dostanou logicky za úkol, vyčistit dokonale od lidí i zbytek této planety, a většina zdegenerovaných lidí se prozradí v divočině tím, že bude používat oheň, ke svojí existenci, protože jejich zdegenerované tělo, není už zvyklé na syrovou potravu.