Je Miloš Zeman prezident třetí kategorie?

Pokud bychom mohli rozdělit prezidenty na kategorie, tak by náš současný prezident Miloš Zeman byl prezidentem třetí kategorie, jak je možné že nemáme prezidenta první kategorie? Problémem je systém výběru na funkci prezidenta, je třeba tento systém změnit od základů, výběr se bude provádět pomocí sportovního desetiboje ve kterém se utkají všichni uchazeči (minimálně sto uchazečů), co mají vysokou školu a jejich věk je od 25 let do 35 let.
Přihlásit se bude moci každý český občan který složí hotově 10 000 000 Kč, které si sám prokazatelně vydělal, svým čistým soukromým podnikáním, jako jistinu toho, že on není sociálním ubožákem, který se potřebuje ve funkci prezidenta rychle dostat ke státnímu korytu, a zde nic pro národ už nedělat, a jenom na státu parazitovat, jako prezident třetí kategorie. Mnozí namítnou, že při takovýchto tvrdých omezeních, budeme bohužel trvale bez prezidenta, protože jsme národem zdegenerovaných chudých ubožáků.
Současní uchazeči na prezidenta nikdy soukromě nepodnikali, sportovně jsou ubozí, protože jenom seděli v kanceláři a zde kouřili cigarety a pili slivovici, dále jsou velmi staří a tím i nemocní, prostě ve zkratce je to jenom samá třetí politická a byrokratická kategorie, která by se měla jít dneska podívat do krematoria, aby věděla, co jí zde už brzo čeká! Vysoké státní funkce, zde nemohou být pro politiky a byrokraty třetí kategorie, protože následkem je to, že náš stát je státem třetí kategorie!