Jak vyléčit optimálně všechny nemoci?

Svět lidí je světem nemocí a tak je logické že je zde potřeba řešení, které dokáže všechny nemoci u lidí a jejich civilizace vyléčit rychle a trvale. Mnoho let jsem se tímto problémem zaobíral a dospěl jsem k řešení, které je revoluční protože navrhuje to že se lidi; naskenují, digitalizují, eliminují, recyklují, atd. místo nemocných lidí budou na světě jenom GVKB roboti.
Nedávno jeden politik řekl velikou pravdu, že jedna skupina lidí je zde parazity, jenže ve skutečnosti je situace horší, protože každý člověk je sobecký parazit, což dokazuje jasně věda a statistika. Mnozí namítnou, že nejsou paraziti, co by se měli eliminovat, sebekritika vyšla z módy, a v módě je sebechválení, kdy si každý parazit o sobě myslí, že je mesiáš Ježíš Kristus, který dělá zde zázraky.
Často slyším, že roboti co by dokázali nahradit lidi s vysokou školou jsou utopie, to může říci jenom někdo, kdo nezná globální statistiky, místa pro lidi s vysokou školou globálně rychle ubývají a přitom se zvyšuje výkon práce, kterou zde vykoná inteligence, vše se; automatizovalo, robotizovalo, optimalizovalo, digitalizovalo, atd. to co dříve dělalo sto lidí, to dneska dělá jeden člověk, co sedí v kanceláři u počítače!
Já celý tento evoluční proces nazývám subjektivně „digitální salámovou metodou“, nenápadně se globálně krájí kolečka drahého tvrdého salámu, až najednou je celý salám rozkrájený, na malá velmi slabá kolečka, ten salám to je pracovní místo, pro vysokoškoláky!
Posledním kouzelnickým statistickým trikem, je zaměstnávání lidí na zkrácenou pracovní dobu, pochopitelně že za zkrácený plat, takto se sobecký stát vyhne vyplácení podpory v nezaměstnanosti, a vysokoškoláci získávají iluzi, že nejsou nezaměstnaní.
Problém nastává logicky s odbytem služeb a zboží, když lidi mají málo peněz, tak i málo utrácejí, následkem je logicky zmenšený zisk u podniků a obchodníků, přežívají jenom globální systémy, a malé lokální systémy se dostávají do dluhů, a končí ekonomickou likvidací.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.