Globalizace uzdraví ekonomiku

Veliké zadlužení států a lidí je způsobeno globálním tlakem od nadnárodních korporací, v současnosti má zisky jenom ten, kdo funguje globálně, a dokáže poskytovat produkty a služby globálně všem konzumentům, je to logické, čím větší konzumní trh, tím větší může být i automatizace a optimalizace, hlavně jde o to likvidovat násilně konkurenty, všemi možnými způsoby!
Mohli bychom říci, že místo meče a štítu, bojujeme pomocí počítačů a programů o veliké zisky, pro veliké korporace. Místo síly fyzické nastupuje síla psychická, lidově řečeno, parazité hodní parazity, každý člověk je parazit z hlediska vědy a statisticky, rozdělujeme se na úspěšné a neúspěšně parazity, a tak zde jsou paraziti první kategorie, co mají svoje sekretářky a svoje řidiče, a paraziti páté kategorie, co mají dluhy a žijí od výplaty k výplatě a hrozí jim exekuce, a to že z nich budou žebrající bezdomovci!
Víte, kolik stojí výrobně krabička cigaret, kterou jste si koupili, kam vlastně mizí veliké peníze, které jste museli zaplatit za to, že někdo má svatý monopol, a mohl tak dát vysoké ceny u cigaret? Z velikého utrácení peněz se pozná to, že je někdo zde parazitem první kategorie, všechny globální peníze, mizí k parazitům první kategorie, je to obrazně jako rozdělení koláče, ekonomický koláč se rozděluje podle toho, v jaké kategorii ekonomických parazitů jste, ne podle toho jak pro ekonomiku pracujete!
Je třeba začít konečně lidi nahrazovat GVKB roboty, člověk je pro globalizaci nepoužitelný protože je hloupý a pomalý, robot je chytrý a rychlý, lidé se budou globálně; skenovat, digitalizovat, eliminovat, recyklovat, atd. co bylo, to bylo, pro globalizaci potřebujeme GVKB roboty, s GVKB umělou inteligencí, jeden typ profesionálního dělníka, který pracuje jako GVKB robot, je pro globalizaci optimální. Nebudou zde už genetičtí paraziti první kategorie, protože je GVKB roboti eliminují a recyklují, konečně se tučným globálním kaprům, vypustí jejich globální rybník.