Proč je zde nedostatek koryt pro svině?

Konzumní kultura z lidí udělala svině, problém je v tom, že je zde nedostatek koryt pro svině, následkem je logicky konflikt a boj o koryta, v tomto boji umírá obrovské množství sviní a vítězné svině chrochtají a slintají u koryta.
Mnohé svině mnohou namítnout že oni nejsou svině, protože přeci nemají zde koryto, to je ale jenom divadlo, v okamžiku kdy zde není svoboda tak se z lidí stávají automaticky svině, čím větší je zde diktatura a otroctví, tím větší zde jsou z lidí i svině, je to jenom příčina a následek!
Problémem koryta je to, že koryto je drogou pro svini, a s jídlem roste chuť a tak je zde snaha mít co největší koryto aby se mohla svině do sytosti u koryta nažrat a zbylo zde v korytu i dost žrádla pro ty co svini slouží a pomáhají jí v tom, aby se u koryta měla dobře.
Není zde tedy nikdy na světě demokratický kapitalismus, ale je zde sobecký egoismus, ideologický altruismus je jenom utopie, která patří do pohádek a filmů!
Podívejme se na elitu, která se skládá z; krále, feudála, prezidenta, ředitele, milionáře, celebrity, atd. jde zde vždy jenom o veliké svině, následkem je logicky závist, kdy malé svině závidí velikým sviním jejich veliká koryta!
Práce je poslední zoufalý pokus jak se zde mít dobře, ten kdo se zde chce mít dobře se zde musí stát velikou sviní která má veliké koryto.