Prioritou je optimální práce

Odeberte lidem optimální práci a z lidí se stane ubohý dobytek, který umí jenom myslet a žít jako ubohý dobytek! Optimální práce je práce, kterou dělám rád, protože mě přináší užitek a radost, nenarodili jsme se na to, abychom dělali konzumní otroky mocným a bohatým svatým otrokářům, co zde rozhodují sobecky o nás bez nás ze svých letadel, nebo svých luxusních rezidencí. Je třeba restartovat civilizaci aby vše naběhlo od začátku a každý zde byl tím čím je a nikdo si zde už nehrál na to, co on zde není!
Všechny naše chyby pocházejí z našeho mozku a díky našim chybám máme problémy a tím i deprese, hlava člověka je starý model a tak začneme vyrábět pro lidi nové hlavy, ve kterých bude místo mozku počítač s operačním systémem. Jelikož tělo člověka taky za moc nestojí, tak i tělo nahradíme vyrobeným tělem z moderních materiálů, takto si už nebudeme muset kupovat boty a oblečení, ani nebudeme už potřebovat mobilní elektroniku a byty ve kterých jsme dosud jako lidi bydleli.
Období, kdy jsme se amatérsky podomácku geneticky sexuálně jako zvířata kopírovali, to už konečně skončí, každý dostane výrobní číslo a bude i mít obchodní značku výrobce a tak zde bude mnoho robotických lidí s různou hodnotou a bude zde k dostání i mnoho příslušenství a náhradních dílů pro roboty. Přijdete o hlavu, tak si koupíte novou hlavu, přijdete o nohu tak si koupíte novou nohu, nebude zde žádný problém s vaší hlavou, nebo vaší nohou! Mnozí řeknou, že to bude veliká nuda, když zde už nebudou lidi, co mezi sebou rádi vláčili, a ve válce se zabíjeli jako dobytek. Nuda to nebude, protože pro roboty bude prioritou optimální práce.