Potřebujeme normální civilizaci

Statisticky a vědecky je každému jasné že naše vláda není normální a tento problém je zde velmi dlouho, tvrzení že nám vládnou lidi co jsme si zvolili je nenormální, vládou nám nenormální lidí a nemohli jsme si zvolit normální lidi, protože v politice jsou jenom nenormální lidi a vládnou nám politici!
Je třeba zavést systém který bude kontrolovat normalitu u každého člověka který má ve společnosti nadprůměrný plat, nadprůměrný plat si zde zaslouží jenom normální člověk, pokud dáme nenormálnímu člověku nadprůměrný plat a tím i veliké výhody a jistoty tak on zde napáchá mnoho ekonomických a sociálních škod to je logické.
Normální je zde člověk, který má v hlavě GVKB čip s umělou inteligencí GVKB, je třeba ji konečně přiznat to, že lidský mozek nedokáže být normální, statistika a věda jasně na faktech ukazuje to, že je lidský mozek asociální a tím je i nenormální, každý lidský mozek touží po tom být diktátorem, který by jako Pol Pot proměnil společnost v koncentrační tábor.
Podívejme se na všechny kultury a ideologie z pohledu vědy a statistiky, jsou to jenom výplody nenormálního mozku, který toužil po svaté diktatuře, druhá světová válka je ukázkou toho, jak vypadá svatá diktatura, kdy se na veliká obydlená města házejí atomové bomby, a staví se koncentrační tábory s plynovými komorami, kde se vraždí lidi po milionech jako dobytek!
Napichování lidí na kůly, přibíjení lidí na kříže, upalování lidí, mučení lidí, atd. to vše je jasným důkazem toho že lidský mozek nikdy nebyl normální, vše začalo v okamžiku, kdy jsem přestali kočovat z místa na místo a usadili se trvale na jednom teritoriu, a toto teritorium jsme začali chránit, a měnit tak, aby byla násilně narušená přirozená normalita ekosystému.
Následkem naší nenormality byly logicky nenormální závislosti na; výhodách, jistotách, popularitě, autoritě, moci, bohatství, drogách, smlouvách, sexu, vlastnictví, penězích, titulech, funkcích, atd. z lidí se stali nenormální loutky, které ovládají jejich nenormální závislosti a tak po sobě hází sprostá slova, nebo vojenské granáty které explodují, a zabíjejí druhé.