Lidí je už na světě jako sraček

Lidí je už na světě jako sraček, největším problémem jsou místa na světě, kde jsou lidi negramotní a chudí, ekonomicky i psychicky, v minulosti zde byli; šelmy, hadi, konflikty, války, epidemie, hladomory, otroctví, atd. to vše dokázalo udržet na uzdě přelidnění, dneska se situace změnila, a zaostalé části světa se stali továrnami na děti, a tyto děti se snaží vycestovat do míst, kde je rozvinutá civilizace, a zde se ekonomicky uplatnit, velikým problémem je pro tyto lidi psychická zaostalost, a neznalost angličtiny.
Romové (cikáni) jsou v EU klasickou ukázkou toho, jak to dopadne, když se sociální ubožáci z kastovně uzavřené Indie, nastěhují do EU, aby zde mohli získat výhody a jistoty, které by v Indii, díky kastovně uzavřené kultuře nemohli získat. Začlenění zaostalých cizinců do moderní civilizace je tedy utopie, dobrota k těmto ekonomickým emigrantům má za následek jenom mnoho problémů. Problém nelze řešit lokálně, ale musí se řešit globálně, pomocí kontroly narozených dětí, je třeba začít odebírat matkám pro narození děti a tyto děti přemístit na veliký ostrov a zde je vychovávat pomocí GVKB robotů bez možnosti kontaktu s rodiči a jinými dospělými lidmi.
Roboti vychovají z dětí genetické roboty, pomocí GVKB vojenského systému výchovy, ve kterém se použijí elektronické náramky, co nelze sundat. Logicky děti co nebudou kvalitní fyzicky a psychicky budou optimálně eliminované a recyklované na potravinové granule, bude to továrna, která bude garantovat kvalitní genetické produkty, co nelžou a nekradou. V 15 letech, se dítě vrátí domů do místa, kde se narodilo, ale nebude znát svoje rodiče, aby na něm sobečtí rodiče, nemohli ekonomicky parazitovat.