Jsi zde už jenom na hovno

Možná že máš veliké sebevědomí a myslíš si, jak jsi hodnotný a nepostradatelný, to ale nebude trvat dlouho, vše je zde založeno na závislostech, ten kdo je závislý, utrácí hodnoty za to na čem je on závislý, jenže přichází doba ve které člověk pomalu a jistě ztrácí zde svojí hodnotu a nepostradatelnost, přirovnal bych člověka k letu který rozpouští teplo, tím teplem je zde evoluce která umí nahradit práci člověka stroji a roboty, zatím se nahrazuje jenom jednoduchá práce, ale s rozvojem optimalizace a digitalizace už začíná docházet i k nahrazování složité práce.
Základem pro nahrazování je dálkové ovládání, nebude to trvat dlouho a už se nebude chodit nakupovat do obchodů, ale když budete v zaměstnání, tak někdo doplní vaši ledničku o nové potraviny, a doplní v bytě i drogistické a jiné spotřební zboží, uklizečka uklidí byt, opravář opraví to, co jste měli v bytě rozbitého, atd. ostatně na hotelu je tento systém servisu, běžný už dneska.
Veškerý tento servis ale provedou roboti, a co bude vlastně dělat v zaměstnání člověk? Člověk bude pracovat jenom ve virtuální realitě a bude mít mozek digitálně napojený na virtuální realitu a nahé tělo člověka bude celé ponořeno v teplé čisté vodě, půjde o vany co mají moderní technologie.
Když na člověka přijde potřeba na jídlo a pití, nebo na sraní, tak nahý odjede z vany a potom se zase do vany vrátí, představte si velikou místnost, kde je třeba sto průhledných van ve kterých leží zaměstnanci, a pracují ve virtuální realitě a při práci mají na hlavě digitální přilby jaké používají závodníci na motorkách. Jelikož se může lidem hlava zahřívat, budou mít digitální přilby vodní chlazení, aby se hlavy lidem nepřehřívali, od velikého myšlení.