Jak snížit státní výdaje na polovinu?

Podívejme se na obchodníky a podnikatele jak jejich ekonomové neustále hledají způsoby jak snížit zbytečné výdaje aby se dosáhlo velikého zisku. Pokud se provede optimalizace tak je možné snížit mzdové náklady státu na polovinu, stejně tak je možné na polovinu i snížit výdaje za vše ostatní, musí skončit období tunelování a korupce díky kterému zde mnoho lidí rychle bohatlo a stát se dostával do velikého zbytečného zadlužení!
Je třeba hlavně zavést profesionální špehy a zrádce, co proniknou do státního uzavřeného systému, mezi vrcholové lháře a zloděje, policie musí mít možnost zatknout i prezidenta nebo diplomata, pokud je zde důkaz o tom, že je to lhář a zloděj, musí zde být napjatá atmosféra, ve které už nikdo nevěří nikomu, jenom tak politici a byrokrati přestanou lhát a krást!
Vše se musí digitalizovat a optimalizovat, tak že si už nikdo nebude stěžovat na to, že stát pracuje pomalu a chybně, stát musí být stejně modernizovaný, jako je modernizovaná vrcholová globální korporace! Místo sezení na schůzích, dostane každý státní zaměstnanec termínované složité úkoly, a pokud je nesplní v termínu kvalitně, tak dostane výpověď, zavede se tvrdá vojenská disciplína a lenoši a hlupáci dostanou výpovědi!