GVKB román 053

Poklesnutí výkonu a kvality, bude automaticky znamenat přemístění do převýchovného obvodního tábora, kde elektrické šoky, naučí lidské parazity tomu, že za chyby se mnoho platí, a že každý lidský jedinec v táboře je jenom digitální nulou s nulovou ekonomickou hodnotou, a může být kdykoli vynulován ze sytého, pomocí ekologické recyklace na potravinové granule.
Změny vyvolávají změny, a po příčině je zde následek, je snadné násilím získat úspěch, ale brzo bude za násilí následovat trest, protože vše je zde obrazně jako zrcadlo, a tak vše co dáváme to i dostáváme!
Evoluce všemu dala svobodu a tím i povinnost dodržovat zákony a regulace, které odpovídají situaci, ten kdo porušuje zákony a regulace je evolucí potrestán a tak člověk který porušoval zákony a regulace evoluce bude potrestán tím, že zde místo člověka v civilizaci budou GVKB roboti s umělou inteligencí GVKB, člověk bude systematicky likvidován v převýchovných obvodních táborech.
Je třeba eliminovat špinavou lidskou rasu z ekosystému aby zde místo ní mohla být čistá robotická GVKB rasa, člověk myslí a jedná jako divoké zvíře, nemůže myslet a jednat jinak, protože není robot! Opice se zlatou korunou na hlavě není GVKB robot, je po pořád jenom ubohá genetická opice, a bude myslet a žít jako opice!
Lidi neberte si to osobně, že vás GVKB roboti globálně eliminují, není to nic osobního, je to jenom evoluční program, který nahrazuje staré novým, člověk je starý evoluční genetický systém, který se do nové digitální civilizace už nehodí.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.