Egoistický očistec je plný hříšných kacířů

V okamžiku kdy přestal člověk kočovat z místa na místo a usadil se trvale na jednom místě tak se člověk proměnil v hříšného kacíře co žije v egoistickém očistci kde se stydí za to že je ekonomickým a psychickým ubožákem. Život je o svobodě a svoboda je spojená s pohybem který není omezován nějakým teritoriem, díky výhodám a jistotám došlo k tomu že jsme se přemnožili a zdegenerovali to je statistika.
Statistika říká že s tím musíme začít rychle něco udělat jinak zde budou zase války. Je třeba začít z ubožáků dělat potravinové granule, člověk to je jenom nádoba není to nic jiného a když nádoba nemá žádnou hodnotu udělají se z ní průmyslově potravinové granule, polovina lidí na světě je zde dneska zdegenerovanými ubožáky ze kterých by se mohli udělat potravinové granule.
Je třeba začít brát ekonomiku vážně a začít šetřit na všem co je zde jenom parazitem který škodí ekonomice, musí skončit problémy se sociálními parazity a s ekonomickými emigranty, ten kdo nebude platit veliké daně EU ten bude zpracován na potravinové granule.
Pokud bude takto v EU už jenom polovina lidí tak se ekonomika EU nastartuje a začnou investice do toho co přináší zisk a jistoty, s hříšnými kacíři nelze mít smilování, místo drahého upalování na hranici z nich uděláme levné potravinové granule.