Správné řešení ekonomické emigrace

Pokud to někde stojí za hovno, a lidi nechtějí žít ve sračkách, tak se pokusí logicky o ekonomickou emigraci tam, kde to nestojí za hovno, a lidi tam nemusí žít ve sračkách jako ubožáci. je třeba tento problém řešit geniálně, zavede se to že každý člověk na světě se bude muset každý rok od 2 let do svojí smrti, přestěhovat daleko od domova, na jiný kontinent.
Nebudou zde pro nikoho vyjímky, umělá GVKB inteligence vybere každému člověku optimální místo na světě, kam se on každý rok přestěhuje, a cestu on bude mít letadlem, vlakem, autobusem, lodí, atd. zdarma, nebudou se ale stěhovat celé rodiny, každý se bude stěhovat sám jinam do světa.
Na novém místě které bude mít umělou inteligencí přiděleno bude muset žít jeden rok, a nebude se moci z tohoto místa rok odstěhovat jinam. Logicky se budou; domy, byty, nábytek, auta, pozemky, atd. jenom na rok pronajímat, protože kupovat si něco na jeden rok je ekonomická hloupost.
To vše logicky povede ke globalizaci u; peněz, jazyka, církve, politiky, vědy, techniky, norem, regulací, zákonů, morálky, atd. To bude znamenat že prezident nebo ředitel bude ve vysoké funkci jenom jeden rok a potom bude dělat prezidenta nebo ředitele někde jinde na světě.
Díky čipům pod kůží nebude problém s identifikací a placením, logicky drahé války ztratí logiku a smysl, ušetřené peníze za zbraně a vojáky, se použijí pro ekonomiku a sociální systémy. Umělá inteligence přestěhuje zaostalé lidi do zaostalých míst na světě a vyspělé inteligentní lidi zase do míst co jsou vědecky a technicky vyspělé.
Takto třeba černoši a arabové z Afriky, poznají jižní Ameriku, a budou zde žít s domorodci s tmavou pletí, je to obrazně jako uklízení ve skladu, vše se přemístí na správné místo. Takto nebudou moci sobečtí rodiče vymývat mozek dětem, svými svatými nesmysly, ze svojí zaostalé kultury. 

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.