Složitost stvořila asociální očistec

V přírodě je konzumní ráj, protože zde není složitost, jak vlastně vznikl konzumní očistec v naší kulturní civilizaci? Příčinou vzniku složitosti, a tím i konzumního očistce, jsou amatérské chyby, lidi dělají díky svojí pyšnosti a lenosti amatérské chyby, a následkem je vznik složitosti. Pyšný a líný slepý asociál, vede velikou konzumní centralizovanou asociální společnost, složenou jenom z pyšných a líných slepých asociálů, a to nemůže logicky jednoduše nikdy normálně fungovat!
Je třeba si konečně přiznat, že kult svatého asociála, který může vést ostatní asociály je chybou, lidově řečeno, ryba smrdí od asociální hlavy, a tou smradlavou asociální hlavou jsou zde; faraoni, císaři, sultáni, králové, princové, šlechtici, feudálové, papežové, kněží, rabíni, guru, proroci, mesiáši, šamani, politici, byrokrati, prezidenti, ředitelé, diktátoři, podnikatelé, obchodníci, milionáři, mafiáni, soudci, profesoři, celebrity, diplomati, atd. ten kdo se při práci neunaví a neušpiní, ten je zde většinou asociálním parazitem, který vytváří v systému zbytečnou složitost, aby zde on byl důležitý a nepostradatelný asociál.
Podívejme se na obrovské globální zbytečné byrokratické papírování, kterým je pracující asociál, zatěžován a obtěžován, aby zde tak bylo potřeba mnoho mocných a bohatých asociálů, co se při práci neušpiní a neunaví! Dneska se mnoho hovoří o asociálních ekonomických přistěhovalcích s tmavou pletí, se kterými je mnoho problémů, se kterými si už nevíme politicky a ekonomicky rady, přitom je možné asociální přistěhovalce přemístit do Ruska na Sibiř, do velikých asociálních hlídaných táborů, zde už s nimi nebudou žádné problémy.
Jednoduchost je v tom, že se vše přemístí z chybného místa, na správné místo, proč vyplácet globálně asociálním ubožákům; důchody, sociální podpory, dávky v nezaměstnanosti, atd. asociální stát nemůže být sociálním ústavem pro asociální parazity, každý pracující asociál, si může našetřit na období, ve kterém se bude mít zle, asociální stát mu potom měnovou reformou, nebo inflací, našetřené peníze rád znehodnotí, protože je zde globální konzumní asociální očistec, ve kterém jsme ukřižovali vše, co bylo zde nějak sociální.