Proč asociální elita egoisticky parazituje na pracujícím lidu?

Konflikt a boj rozhodne o tom, kdo bude poroučet a kdo bude poslouchat, vítěz může vše asociálně regulovat a asociální zákony stanovovat, on se zde stává asociálním bohem, a ten kdo prohrál, se zde stává jenom sociálním volem, ze subjektů a objektů se takto stávají asociální systémy, co touží egoisticky po vítězství nad asociálními ubožáky. Ano, bude lépe, ale lépe se bude mít jenom ten, kdo bude mít zde jako asociál štěstí, ten kdo nebude mít zde štěstí, ten se mít lépe nebude!
Obrazně je to jako ve sportu, na startu sportovní soutěže je mnoho sportovců, ale medaile dostanou jenom tři sportovci, a ostatní nic nezískají! To že sportovec dneska uspěl, neznamená, že on uspěje i zítra, úspěch je zde dočasně a to nejenom ve sportu, stejné je to i u; podnikání, obchodu, politiky, náboženství, umění, vědy, techniky, psychiky, atd. je logické, že v konfliktu neuspěje to, co je chybné nebo nemocné, pokud je na tom nějaký subjekt nebo objekt dlouhodobě zle, je příčinou to, že je tento subjekt nebo objekt, chybný nebo nemocný.
V přírodě je neustálá likvidace všeho co je nemocné nebo chybné, proč v lidské asociální konzumní kultuře, nelikvidujeme to co je nemocné a chybné? Příčinou je to, že elita má strach, abychom jí násilně nezlikvidovali, protože ona je nemocná a chybná, proto asociální elita hlásá, že je chybou násilně likvidovat to, co je nemocné a chybné, následkem zde jsou logicky revoluce a války.