On je zde pán a Bůh

Slova vznikají jako popis toho co zde je, popis vychází s přirovnání k tomu, co už známe, zajímavé je to, že slova co se mnoho užívají, jsou krátká, a logicky slova, co se málo užívají, jsou dlouhá, zajímavé je že slovo Bůh, je většinou krátké ve všech jazycích, slovo Bůh vzniklo ze slova panovník, protože panovník byl pro lidem bohem, později bylo panování už odděleno od náboženství, protože se panování začalo stávat obchodem a politikou. Často se říká pane bože, v tom je jasný důkaz toho, že chceme hovořit s panovníkem osobně, a nechceme hovořit s někým, kdo panovníka jenom jako sluha zastupuje.
Jelikož zde byla neustále snaha panovníky ohrožovat na životě a otravovat je zbytečnostmi, tak se praví panovníci začali utajovat před těmi, kterým panovali, a dosazovali za sebe vhodné zástupce, kterým svěřili krátkodobě mnoho pravomocí. Takto vznikla kultura zástupců a často je tato kultura přirovnávána k pyramidě, kde na vrcholu pyramidy je panující Bůh, a dole v základech pyramidy jsou ekonomičtí ubožáci. Když je veliká válka tak se od vás požaduje obětovat svůj život za vítězství svého národa, je to ale skutečně váš národ, za koho ve skutečnosti bojujete?
Za koho vlastně bojovali Němci ve druhé světové válce, kterou nakonec prohráli. Němci bojovali za viry, které má člověk v těle, viry stvořili zde život a neustále mezi sebou bojují a tím se evolučně zdokonalují, těla rostlin a zvířat to jsou jenom pevnosti, ve kterých jsou viry jako vojáci, co pevnosti chrání, nebo pevnosti dobývají, život je evoluční existenční boj mezi sobeckými viry, mír je iluze, tam kde je život! Adolf Hitler, to byla jenom centrální mocná pevnost plná silných virů, a tato pevnost rozpoutala druhou světovou válku, a mnoho miliónů pevností plných virů, bylo takto zbytečně zlikvidováno ve válce. Vrchol pyramidy je malý, a vejde se tak na něj jenom malý sobecký virus, který není možné lidským okem spatřit, a on je zde pán a Bůh, který rozhoduje o nás, bez nás, z vrcholu evoluční pyramidy.