Jsi jenom nula

Všimněme si toho, že každá svatá ideologie, se snaží, jak může, z lidí učinit násilím jenom nuly, následkem je to, že je ten druhý jenom volem, kterého svatá ideologie psychicky vykleštila, a zbavila jej jeho sobecké přirozenosti. Každý svatý ideolog, hlásá pokoru a skromnost, ale on sám je pyšný a bohatý, jak je to možné? Příčinou je naše veliká inteligence, díky které se z nás stali kariérističtí pokrytci bez citu a charakteru, jsme jenom vojáci, co mají vojenský zelený mozek, a myslí jenom na to jak vyhrát všechny konflikty a války v sobě a okolo sebe.
Plynové komory jsou zrcadlem naší civilizace, miliony lidských nul se násilím nahnalo do plynových nacistických komor za druhé světové války jenom proto, že vůdce Adolf Hitler byl pyšný a bohatý! Jak poznáme to, že nám vládne sobecký diktátor, který je pyšný a bohatý? Z díla se pozná tvůrce, pokud je dílem těch, co vládnou; nezaměstnanost, bezdomovci, exekutoři, sebevraždy, ubohý minimální plat, deprese, ekonomická emigrace, atd. tak je jisté, že zde vládnou sobečtí diktátoři, co se nijak neliší od Adolfa Hitlera!
Diktatury zde jsou už deset tisíc let, jde tedy o velmi starý problém se kterým si nevíme rady, tvrzení že zde není diktatura, a že nám nevládnou diktátoři, je jenom dezinformace, z díla je spatřen přeci tvůrce, tam kde není svoboda spojená s možností zabít blbce který zde dělá blbosti jako diktátor tam je diktatura.
Víte o tom že tisíc mocných a bohatých blbců, ovládá ekonomicky celý svět pomocí dluhů a smluv, jména těchto blbců poznáte z jejich utrácení za luxus, každý z těchto blbců má svoje soukromé letadlo, kterým létá po světě, nemoc a bohatství nikdo dlouho neutají! Začíná rychle klesat u nás porodnost, protože ekonomika nefunguje, díky tomu, že zde všemu vládnou jenom blbé pyšné nuly, co to mají v hlavě psychicky vynulovaný.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.