Jaké chyby dělají prezidenti nejvíce?

Boj o veliké prezidentské koryto je pro kariéristické staré svině velmi náročný, a pokud mají veliké štěstí a prezidentské koryto získají tak blahem mnoho chrochtají a mlaskají. Otázka zní a co dále, jak se mediálně jako prezidentská svině prezentovat, a jaké zde po sobě zanechat hodnotné prezidentské dílo?
Všechny teorie jsou prezidentské svini k ničemu, protože realita je živá a sobecká, je to jako šachová hra na mnoha šachovnicích současně, je věru těžké pořád hrát politické pokrytecké divadlo, i když je prezidentská stará svině unavená, a chtěla by si spíše užívat výhod a jistot, které obtížně získala.
Prezidentská svině se musí spoléhat na mnoho sluhů, kterými je neustále obklopená, žádný sluha ale nemá na čele napsáno to, jestli je to svině nebo kamarád? Největším problémem je mít hodnotné informace, pravda je dneska obtížně k dosažení, a to i pro prezidenta, je to tak snadné používat místo pravdy lež, aby něco vypadalo lepší, než je to ve skutečnosti.
Skutečnou moc ale mají nadnárodní korporace, protože ony umožňují ziskovou existenci průmyslu a obchodu, období kdy zde ještě nebyla závislost státu na průmyslu a obchodu je už dávno nenávratně pryč! Nikdy zde nebyl člověk ten, co by se zavděčil všem, čím větší máte koryto, tím více máte i mocných nepřátel, co by vás nejraději zastřelili jako škodnou zvěř.
Když se zavděčíte pracujícímu lidu tak rozzlobíte podnikatele a obchodníky, a obráceně, nejčastěji zbabělí prezidenti přenechají veškeré složité rozhodování sobecké vládě, a věnují se jenom reprezentaci svého státu, podle hesla, kdo nic nedělá, ten i nic nezkazí.