Jak se má správně používat mozek k myšlení?

Mozek není počítač s operačním systémem, ale je to globální internet, na kterém je připojeno nekonečné množství; mobilů, tabletů, notebooků, PC, datových center, atd. Tak jako nemá internet centrum tak ani mozek nemá centrum, ale vše je zde decentralizováno, to má tu výhodu, že pokud něco vypadne, tak je to nahrazeno okamžitě něčím, co je podobné.
Mnohdy je zde snaha náš mozek naprogramovat pomocí rituálů co jsou nám svaté, vytvoříme si v prohlížeči mnoho záložek a odmítáme používat vyhledávače a tím se z nás stávají vojáci se zeleným mozkem, a vojenští velitelé si mohou s námi dělat, co je napadne. Adolf Hitler je klasickou ukázkou natření nacistických mozků na zeleno a proměnění nacistů v ubožáky bez svobodného mozku!
Statisticky má na světě, dneska 99% lidí mozek natřený na zeleno, a tak jsou konzumními ubožáky, bez svobodného mozku, pokud chcete používat mozek svobodně k myšlení, musíte z mozku odstranit dezinformace, které jsou vám svaté! Co je a co není dezinformace, která se musí z mozku eliminovat optimálně? Z díla je spatřen tvůrce, dílem dezinformací je naše chybování, pokud chybujeme tak to většinou někomu přináší výhody a jistoty.
Třeba jste chybně díky dezinformacím volili kariéristické politické svině, a po volbách jste zjistili, že díky nim se z vás stali ekonomičtí ubožáci. Nebo jste si díky dezinformacím koupili auto nebo počítač, se kterým nejste uživatelsky spokojení a tak jste chybně investovali peníze do drahé věci! Není vše zlatým šperkem mnohé je zde jenom napodobeninou, žijeme ve světě dezinformací, kde z dálky mnohé vypadá moderně a krásně a z blízka poznáme, že je to zastaralé a ošklivé.