Hovno které je populární je mi na hovno

Neustále je zde snaha, učinit něco násilně populárním, a tím učinit i něco nepopulární, hovno které je populární, je mi na hovno, nechci být manipulován jenom proto, že si systém myslí to, že jsem zde jenom na hovno, a tak mě on může násilím nutit, populární hovna. Jenom čas má dost času na to, aby on objektivně poznal, co je, a co není skutečně populární, a co je zde jenom hovno, které si hraje na to, že je zde populární, protože to uspělo v nějaké soutěži, do které se přihlásilo jenom to, co zde bylo na hovno. Všude samá reklama a propaganda, která se mě snaží násilně zblbnout, abych měl rád nějaké populární hovno, co je zde jenom na hovno.
Co je zde naše zkorumpovaná vláda, která sobecky rozhoduje o nás bez nás, naše bezcharakterní kariéristická vláda, to je jenom populární hovno, které je zde ekonomicky na hovno, vlády už lidem ve skutečnosti vůbec nevládnou, protože lidem ve skutečnosti vládne jenom existenční situace, která s lidmi manipuluje jako s loutkami, co zde jsou jenom na hovno, a tak jejich život zde logicky i stojí za hovno. Skutečně populární jsou zde jenom neslušná slova, protože slušná slova, zde jsou jenom na hovno a o hovně, na hrubý pytel, se dávají logicky hrubé záplaty, a každý kdo zde má ekonomický a mocenský nadbytek, je zde jenom velikým hrubým pytlem, ve kterém je jenom veliké hovno.
Život zde stojí za hovno, protože je zde lidí jako sraček, následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, církve, sekty, školství, zdravotnictví, dopravy, podnikání, obchodu, umění, sportu, psychiky, rodiny, sexu, atd. vše je konzumní divadlo, které je na hovno, protože hlavní role zde hrají jenom bezcharakterní herci, co jsou zde na hovno, a tak toto konzumní divadlo logicky i stojí za hovno. Každý svatý kult je mě existenčně na hovno, on mně nikdy nijak nepomůže s mými existenčními problémy, které zde mám díky tomu, že existuji v konzumní kultuře, která je všude už jenom na hovno, protože je zde ubožáků  jako sraček, a tak ubožáci na sebe logicky z vysoka serou.
Je to na hovno, když na tomto konzumním divadle, po sobě házíme vajíčka, a ukazujeme si červené karty, proč tedy jste zvolili do hlavních politických rolí, staré kariéristické herce, co jsou zde už politicky na hovno, to máte všichni voliči v hlavě už jenom veliké hovno? Zazvonil zvonec, a konzumní politické pohádky, která je zde na hovno a o hovně, je globální konec, protože už brzo zde místo zdegenerovaných lidí, co jsou zde už jenom na veliké hovno, budou jenom oceloví GVKB roboti, co pracují dokonale jako roboti.