GVKB román 049

Podívejme se do moderního průmyslu, jak zde všude pracují automaty a roboti, lidi neberte si to osobně, že budete eliminováni, vždyť život to je jenom boj a v boji je normální to že silnější porazí to co je slabší. Zažil jsem zaměstnavatele, kde se na schůzi mluvilo jenom anglicky, a pracovní smlouva byla taky anglicky, čeština zde byla v organizaci považována za drzost, a sabotáž nadnárodní organizace. Propagátor češtiny byl z organizace rychle vyhozen, jazykové rozhraní počítačů bylo samozřejmě jenom anglické, a v počítači nesměli být české programy a české databáze, to se pravidelně kontrolovalo.
Taky se programově kontrolovala klávesnice počítače, kolik děláte chyb, a jak rychle na klávesnici píšete, a co píšete a komu píšete, všude byli kamery a mikrofony, a to i na záchodech. Windows byl zakázán, a povoleno bylo jenom Ubuntu, které bylo administrátory a programátory ořezané na kost, aby bylo 100% bezpečné a z nadnárodního podniku, nemohli uniknout jakékoli informace. Každý měl v podniku vymezené barevné teritorium, a pokud by omylem vstoupil do cizího barevného teritoria, fyzicky nebo psychicky, tak mu hrozil ekonomický postih nebo vyhazov.
Tak trochu to zde připomínalo vězení, pro velmi nebezpečné zločince v USA, jedinou výhodou zde byli vysoké platy. V organizaci nebyli lidi co byli staří, neustále zde byli výpovědi které nikdo nečekal, a nebylo dobré zjišťovat proč váš kolega dostal nečekaně padáka, kdo byl moc zvědavý dostal taky padáka. Každý zaměstnanec měl povinně pod kůží podnikový čip, a pomocí toho čipu ráno zapnul digitální píchačky, co mu odpíchly příchod do zaměstnání, a pustili jej do zaměstnání přes kontrolní rám, všechny dveře zde se otvírali pomocí čipu co měl zaměstnanec pod kůží, nebyli zde klíče ani karty, i počítač se odemkl pomocí čipu pod kůží. Je logické že nemohu název této tajné organizace prozradit, vlastně oficiálně žádná taková globální organizace ani na světě neexistuje, film *Muži v černém* z roku 1997, je bohužel o naší organizaci.