GVKB román 042

Veliké plynové nacistické komory, kde diktatura zavraždila miliony nevinných civilistů bez soudu, jsou jasným důkazem neomezené moci, nadnárodních korporací, co zde mají globální svatou imunitu a tak mohou vraždit lidi po milionech, jako by to byl jenom dobytek! Když diktátor zavraždí miliony lidí je to jenom statistika, a když někdo konečně zavraždí diktátora je to najednou vražda vždy zde je rozdělení na diktátory a ubožáky co jsou jenom nulou ve statistice.

Není zde nikde na světě demokracie jsou zde jenom diktatury a každý kdo zde má velikou moc ten je zde i diktátorem, moc umožňuje snadné parazitováním těm co jsou zde mocní, a bezmocní ubožáci se tomu nemohou nijak blánit a ještě se po nich často chce aby ve zbytečných konfliktech mezi diktátory hrdinsky zemřeli, a diktátoři jsou schovaní zbaběle daleko od míst kde jsou konflikty. Proč prostě nezavedeme zákon že život bude končit ve 40 letech, podívejme se na to ekonomicky je přeci zde vše vyrobené a nastavené na určitý počet cyklů a po dosažení počtu cyklů se to recykluje.

Věk 40 let to je jenom 40 cyklů života nic jiného to přeci není, každý statistik vám rád ukáže jak je člověk po 40 letech už ekonomiky ubohý protože je slabý fyzicky i psychicky, jsou velmi náročná povolání kde nenajdete lidi kterým je více než 40 let, a nikdo to nebere jako něco osobního. Vše se dneska optimalizuje a na optimalizaci věku člověka se zapomnělo, EU nemá už peníze na důchody a na drahou zdravotní péči nebo na podpory pro sociálně slabé ubožáky a musí se začít šetřit navíc je zde veliká nezaměstnanost.

Lidi co jsou starší více než 40 obsadili velmi mnoho hodnotných vysokých funkcí a mají se zde velmi dobře, i když si to vůbec nezaslouží. Lidi dostanou EU identifikační čipy s digitálním měřením času a když EU čip zjistí že je člověku už 40 let, tak jej EU čip ve spánku zabije pomocí EU jedu. Už se nebude říkat v EU jak se máš, ale za kolik to ještě máš, vědět přesný čas kdy odejdeme je velmi důležité, tím se změní celá konzumní sobecká kultura v EU od základů, a lidi budou myslet a žít v EU konečně lépe a radostněji. 

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.