GVKB román 040

Současným trendem je poskytovat produkty ve velkém, pomocí moderních systémů, a tak se ve velkém produkuje; zboží, služby, umění, školství, zdravotnictví, doprava, politika, morálka, dezinformace, atd. nebude to trvat evolučně dlouho, a budou se lidi už jenom globálně v USA klonovat, a budou do hlavy automaticky dostávat Intel čipy, s umělou inteligencí od firmy Microsoft, aby se rychle nastavili na konzumní otrocký život, v digitální globální civilizaci, kde se už nelže a nekrade. Jak vyhodit v EU všechny státní zaměstnance?
Je třeba začít optimalizovat v EU ekonomiku a politiku, a vyhodit v EU všechny státní zaměstnance, protože je nahradí digitalizovaná centrála s umělou inteligencí v EU, už žádné národní pískoviště na kterých si hráli kariéristi a psychopati co zde měli moc a bohatství díky výhodám a jistotám. Daně zde budou směřovat jenom do centrály EU, zruší se papírové a kovové peníze, budou jenom digitální peníze s jednou měnou EU to je logické v jednotě je síla u ekonomiky a politiky, vše se v EU sjednotí a to i tam kde by to nikdo nečekal, už zde nebude možné unikat placení daní v EU, přesunem do daňového ráje který nebude v EU!
Bohatne zde to co parazituje, jak zde něco začne rychle bohatnout, je třeba se na to zaměřit, jestli zde nejde o nějaké sobecké parazitování, a potom parazity odsoudit, a zabavit jim to co nakradli. Vše se dneska točí kolem centralismu kdy v centru je nadbytek a daleko od centra je logicky nedostatek, nadbytek pro parazity vytváří logicky nedostatek pro hostitele.
Vše bude řídit v EU jenom umělá inteligence a bude zde jediným zaměstnancem u systému EU ředitel jehož funkce bude trvat jenom jeden měsíc bez možnosti být po druhé v této vysoké funkci kde bude EU reprezentovat ale nebude mít zde žádné pravomoci aby mohl umělé inteligenci do něčeho sobecky zasahovat bude to jenom dobře placený herec co si hraje na prezidenta EU, vybírat se zde bude z nejlepších populárních profesionálních herců co žijí v EU, politika je přeci jenom veliké populární divadlo a na divadle musí hlavní roli hrát profesionální herec!