GVKB román 036

Vše funguje na principu experimentu, pokud se experiment povede tak je zde snaha povedený experiment dlouho opakovat do té doby než bude starý povedený experiment nahrazen novým povedeným experimentem. Vládnou nám kariéristické sobecké nuly, už mnoho generací, slepý nemůže logicky vést slepé, o tom je naše ekonomická a politická globální trvalá deprese! Sobci potřebují optimální politické a ekonomické programy, které eliminují jejich politické a ekonomické deprese!
Podívejme se na diplomové práce sobců, co zde mají moc a bohatství, jsou to bohužel, vždy diplomové práce s nulovou informační hodnotou, a proto nejsou logicky zveřejněné na internetu, aby se sobci nedozvěděli o vládnoucí elitě, že to jsou kariéristické nuly. Kariéristické nuly, nemohou vytvořit optimální politické a ekonomické programy, které eliminují krizi u ekonomiky a politiky.
Je třeba dát konečně všem sobcům do hlavy GVKB čipy, s umělou inteligencí GVKB, a tím sobcům už nebudou vládnout kariéristické nuly, ale bude sobcům vládnout decentralizovaný GVKB systém, s umělou inteligencí GVKB. Vše zde za nás dělají; nástroje, stroje, automaty, roboti, technologie, systémy, počítače, internet, atd. je jenom logické, že za nás bude myslet i GVKB čip, a tak už nebudeme chybovat, jako ubohé konzumní nuly. Egoismus je třeba globálně eliminovat na věčné časy, protože následkem egoismu je deprese u politiky a ekonomiky, protože egoisté v druhých spatřují egoisty, a to ekonomicky a politicky nefunguje!
Peklo je zde díky egoismu, pokud nechceme žit v egoistickém konzumním pekle, tak musíme ze všech sobců logicky pomocí GVKB čipů učinit altruisty, aby se sobecké zlé zvíře proměnilo na altruistického hodného člověka, který už neumí lhát a krást. Ten kdo sobecky odmítne mít GVKB čip v hlavě, ten bude automaticky ekologicky recyklován na potravinové levné GVKB granule, protože se sobeckými neznabohy, nebudou mít svatí GVKB roboti žádné smilování.