GVKB román 033

Zaměstnavatel vám řekne, na čipu za máte za 1 rok, a je vám už 49 let, to se nám nevyplatí vás už zaškolovat, nejste perspektivní státní zaměstnanec, nemůžete zde dělat funkci ministra. Vše je o ekonomice, pokud jsou v centru společnosti chybující amatéři, co nerozumí správně ekonomice tak následkem musí být deprese u společnosti!
Ekonomika není stroj je to živý systém který má velikou inteligenci a nelze jej dezinformacemi násilně přeprogramovat, protože se změní jenom povrch a pod povrchem ekonomiky je pořád jenom konflikt ve kterém se to co je lepší snaží eliminovat to co je horší. Musí skončit období ve kterém nám vládli staří ubožáci co nerozuměli ekonomice, vládnout nám musí začít jenom umělá GVKB inteligence! Není se čeho bát protože v průmyslu a obchodě se už umělá inteligence běžně používá a nejsou zde s ní žádné problémy.
Pro člověka je vládnutí veliký úkol na který už člověk nemůže stačit i kdyby se sebevíce snažil, budoucnosti je o tom že lidi nebudou pracovat fyzicky ani psychicky, budeme pro roboty jenom konzumní levný dobytek, tak jako my lidi dneska používáme psy a koně. Vše je zde dočasně, na věčné časy zde jsou jenom evoluční změny a dualita. To že narůstá nezaměstnanost znamená to že klesá hodnota člověka a začíná stoupat hodnota robotů co člověka jistě už brzo globálně nahradí.
Podívejme se na vývoj počítačů a programů, to co před deseti lety zvládal veliký drahý počítač s velikou spotřebou elektřiny, co zabíral veliké místnosti, to dneska zvládne levný počítač co se vejde do tašky na nákupy s minimální spotřebou elektřiny! Nebo se podívejme na deset let staré stránky na internetu co se z nějakého důvodu nezměnili, a porovnejme je s moderními stránkami, co jsou obsahově a technicky podobné. Jsi zastaralý systémový model, který už do moderní digitální doby nepatří, doba není chybná, ty jsi chybný, o tom to zde je! 

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.