GVKB román 031

Tak jako mezi sebou konkurenčně soutěží lidi, tak mezi sebou konkurenčně i soutěží sobecké vlády, tak jako je ve sportu zlatá medaile pro vítěze, tak pro sobecké vlády je zde zase za vítězství mnoho nakradeného zlata ve státní bance. To že během tohoto soutěžení mezi vládami zemře mnoho miliónů lidí není důležité, lidi budou přeci umírat pořád jako mouchy, a je jedno jestli někdo umře už dneska, nebo až zítra.
Člověk to je ochočená opice,  viry napadli opice, a ochočili si opice (virus je program bez inteligence), stejně jako si člověk ochočí svého psa, stvoření člověka je tedy v ochočení opice, kdy se divoká opice, proměnila v ochočené domácí zvíře. Ochočení je založené na veliké péči, o narozené děti, pokud zde není žádná péče o děti, nemůže dojít k ochočení, a tak se lidi chovají jako divoké opice. Vyspělost kultury není o vysokých školách, ale o péči o děti do narození, do věku ve kterém jsou pohlavně zralé a mohou se už rozmnožovat sexuálně.
Pokud začne péče o děti ekonomicky a časově upadat, tak následkem je to, že se začnou lidi chovat jako divoká zvířata. Co je vlastně příčinou toho že v nějaké kultuře začne upadat péče o děti a tak tato kultura začne zanikat? Pečujeme o to co má pro nás hodnotu a nestaráme se o to co pro nás nemá hodnotu, jak dochází k tomu, že děti ztratí pro dospělé hodnotu, a tak se dospělí už o děti nestarají? Hodnotu má zlato, protože je vzácné a potřebné.
Pokud někdy v budoucnosti vyrobíme levně uměle zlato, tak okamžitě zlato ztratí svojí ekonomickou hodnotu, my dneska děti obrazně vyrábíme levně a uměle, a tak děti pro nás ztratili svojí hodnotu, a tak se už o děti nestaráme, a staráme se sobecky o hromadění výhod a jistot. Z lidí se stali jenom konzumní věci, a jako s věcmi se s lidmi zachází, jsi zde už k ničemu, tak tě vyhodíme do kontejneru, a ve spalovně odpadků se tvoje tělo spálí na prach a popel. Umíme na město hodit atomovou bombu, nebo vyvraždit miliony lidí v plynových komorách, my obrazně nevraždíme už kulturní lidi, ale likvidujeme jenom konzumní odpadky!