GVKB román 026

Proč by pánem člověka nemohl být GVKB robot, důležité je přeci jenom to, že se o nás někdo profesionálně postará od narození do smrti. Když nemáte výhodnou práci, máte existenční problémy a brzo zde je stres a deprese, výhodná práce je existenční prioritou, v konzumní globální sobecké civilizaci! Neustále slyšíte že se málo snažíte a tak nemáte zde výhodnou práci, to je ale dezinformace, ve skutečnosti nemáte výhodnou práci, protože z vás sobecká kultura učinila konzumní dobytek, který je psychicky vykleštěný.
Vše je o tom, moci si za svojí práci naúčtovat velikou odměnu! Pochopitelně že zákazník, se bude snažit si najít někoho, kdo se spokojí s malou odměnou za práci, a to je klíč k výhodné práci. Výhodná práce je veliká hodnota, a ta musí být ochráněná před konkurencí, která by mohla ohrozit výhodnost práce. Veliká konkurence má za následek to, že je práce nevýhodná, protože pracujete v ubohých podmínkách za ubohou odměnu!
Dejme tomu že máte vysokou školu s nějakou výhodnou módní specializací a máte i výhodné módní zaměstnání, jenže najednou začnou vysoké školy chrlit vysokoškoláky se stejnou specializací, a váš zaměstnavatel vám dá výpověď a zaměstná někoho kdo je mladý a ochotný pracovat za menší plat. Proč by měl někdo studovat specializaci, u které by neměl zajištěný vysoký plat, a je zde globální problém s ochranou výhodného zaměstnání.
Čert a konkurence nikdy nespí, o tom je konzumní společnost! Mnohdy může veliká továrna poskytovat velikému množství lidí výhodné zaměstnání, jenže někdo jinde postaví větší modernější továrnu v místě kde jsou lidi ochotní pracovat za malé mzdy a následkem bude to, že továrna která vás zaměstnávala zkrachuje, a propustí mnoho specialistů, pro které není nikde už pracovní uplatnění. Nejlepší je že nikdo za nic nemůže, prý takový je zde život!