GVKB román 023

Psychika je o citech ve vztahu, zvířata mají svoje city postavené na strachu o život, roboti mají svoje city postavené na pyšnosti na splněný těžký úkol, robot se nemusí bát smrti, on se ničeho nebojí, a je pyšný na to, když splní těžký úkol, období zbabělých a líných lidí bude nahrazeno obdobím GVKB lidí, co budou pracovití a hrdinové. Už malé děti milují kouzla a zázraky, je jenom logické, že i do módy pronikají kouzla a zázraky, je třeba si uvědomit, že zisk vždy přináší ztrátu, pokud v jednom díky kouzlům a zázrakům uspějete, tak v jiném prohrajete, v současnosti je možné uspět jenom díky specializaci, která je člověku drogou.
Co je to, co nás žene evolučně dopředu, abychom evolučnímu úspěchu vše obětovali, i když je naděje na úspěch většinou malá? Jsou to iluze, které se snažíme proměnit násilím v realitu, největší lidskou iluzí je realizace spravedlnosti, každý musí dospět k tomu, že žijeme ve světě, který není spravedlivý a že by se měl tento svět logicky změnit, aby byl spravedlivý, snah bylo už mnoho některé snahy se povedli jiné se nepovedli, proč je realizace spravedlnosti úkol, který je nad naše síly? Princip je jednoduchý, jenom větší může porazit menší, náš nepřítel je vždy větší a tak vždy prohrajeme a tak zde není pořád spravedlnost.
Kdo je zde skutečným nepřítelem který vytvořil nespravedlivou kulturu? Tím nepřítelem nejsou lidi, co zde mají mnoho moci a bohatství, to jsou jenom sluhové, co se mají dobře, skutečným nepřítelem jsou inteligentní viry, viry umí dokonale parazitovat na živém systému, jejich veliká moc je v tom že se umí přizpůsobit a mají velikou inteligenci.
Jelikož známe počítačové viry, tak víme, že viry napadají nejvíce to, co je nějak systémově oslabené, jsou to obrazně hyeny co se živí nemocnými a starými zvířaty. Paradoxem je že pokud by v nás nebyli viry tak bychom rychle zemřeli, jsme na virech, co jsou v nás existenčně závislí! Virus je program, který je vojákem, virus neumí tedy pracovat pro organismus, on umí jenom bojovat a buď tělo chrání nebo proti tělu bojuje, poznat který virus je nepřítel, to mnohdy veliký problém je, ostatně i v lidské válce je to často problém, proto je dneska logicky snaha, zavést pro vojáky čipy pod kůži.