GVKB román 021

Situace se změnila a GVKB čipy do mozků jsou pro lidi jedinou možnou evoluční cestou, jak zde existovat v digitální kultuře, kde ten kdo je zde nulou musí poslouchat veliká čísla. Lidi řeší vše povrchně, je třeba vše řešit do hloubky a v hloubce najdeme u techniky poruchy a u živého systému nemoci, následkem poruchy nebo nemoci zde jsou problémy a tím i krize u subjektu a objektu.
Kontrola kvality musí jít do hloubky u techniky i u živého systému, to co je nekvalitní se musí rychle opravit nebo rychle vyměnit! Abych to nějak převedl do reality, pevnost řetězu je závislá na nejslabším článku řetězu, vše je zde vystavováno občas velikému zatížení a stačí jeden systém, který vypadne, a veliký systém se zhroutí! Je to tak snadné, dát do prodeje produkt, který není otestován, ale následkem je nedůvěra, k vaší obchodní značce!
Co to jsou lidi s tmavou pletí, co se snaží přemístit do míst, kde žijí lidé s bílou pletí, lidi s tmavou pletí jsou otestovaný genetický produkt, pro místa kde je veliké horko po celý rok, ale už nejsou otestovaným produktem pro místa, kde je v zimě dlouho sníh a led. Většina technických a živých produktů je otestována pro nějaký určitý systém, a v jiném systému jsou s nimi už problém, nemůžete chtít od ryby, aby létala jako pták, a od ptáka nemůžete chtít, aby plaval jako ryba!
Musíme se konečně naučit poznat u lidí a u věcí kam skutečně patří a tam je i přemístit, to že se nějaký sobecký člověk chce přemístit trvale tam, kam on systémově nepatří, to musí kontrolní systém odhalit, a musí zabránit preventivně takovému přemístění, i za cenu použití násilí. Zajisté nechcete, aby se do vašeho soukromého počítače, dostali počítačové viry, a díky tomu vám někdo vytuneloval, vaše bankovní konto! Ekonomika a politika globálně selhala, a proto se zavedou GVKB čipy do mozku, tím se zabrání preventivně tomu, aby lidi chybovali, a tím si existenční problémy zbytečně způsobovali.