GVKB román 019

Vše je zde dočasně, člověk dosáhnul vrcholu a teď začíná z vrcholu padat dolů a na vrchol se hrnou místo člověka GVKB roboti, nejlépe je možné odhadnout budoucnost z armády, protože armády mají nejmodernější systémy a v armádě začíná zavádění automatizace a robotizace, plechový zelený robotický GVKB voják, je pro USA armádu mnohem lepší, než živý genetický voják, který nic v boji nevydrží.
Člověk umí jenom kopírovat staré chyby a nedokáže se už adaptovat na evoluční změny, protože zdegeneroval fyzicky i psychicky! Vše v nás a okolo nás se mění a to co bylo dříve správné a hodnotné to je dneska chybné a nehodnotné, největší chybou sobecké elity která má zde moc a bohatství, je pyšnost a lakomost, elita musí být pokorná a štědrá, jenom tak může společnost zde ekonomicky a politicky fungovat. Logicky zde platí to, že čím více je mocná a bohatá elita pyšná a lakomá, tím hůře zde funguje ekonomika a politika, ryba smrdí od hlavy, to praví klasická lidová moudrost!
Elita musí dát globálně všem lidem zaměstnání za vysoké platy, a zajistit jim v zaměstnání výhody a jistoty, sliby o tom, že bude po volbách lépe, jsou jenom veliký mediální politický podraz, na naivní voliče! Mocnou a bohatou elitou zde musí být globálně jenom GVKB umělá inteligence, napojená na GVKB mobilní telefony a GVKB počítače, je třeba odebrat sobeckým lidem násilně výhody a jistoty, nechci zde zavádět rozhodně socialismus nebo komunismus, to jsou jenom sobecké diktatury, co ekonomicky nefungují. Chci zde zavést globální GVKB digitalismus, vše zde dělají stroje a automaty, je jenom logické, že i GVKB stroje a GVKB automaty, budou dělat místo sobeckých lidí, GVKB svatou elitu, co bude lidem vládnout ocelovou tvrdou rukou!
Moc a bohatství je tvrdá návyková droga, a pokud vím, tak jsme globálně tvrdě proti výrobě a prodeji tvrdých drog, jde jenom o to, zařadit konečně moc a bohatství na seznam tvrdých drog, a začít konečně popravovat sobecké lidi, co zde dosud mají moc a bohatství. Ten kdo nebude v dospělosti, každý den profesionálně rychle pracovat pro GVKB systém, ten bude GVKB veřejně gilotinou na náměstí popraven, práci zde globálně dostane jenom ten, kdo bude mít GVKB čip v hlavě.