GVKB román 018

Nacismus je zde s námi bohužel pořád, akorát se jeho povrch módně změnil, dokud se nezruší globálně na světě daně, do té doby zde bude konzumní očistec, ve kterém je hodný člověk často umístěn, do malého prostoru mezi mnoho zlých lidí. Manuál jak vyměnit člověka za robota. Podívejme se na člověka, který pracuje v kanceláři u počítače, spočítejme jeho náklady a zisk který je z jeho práce, produktivita je ubohá a tak je logické že zakoupíme u firmy Google program umělé inteligence specializovaný na to co pro nás dělal náš zaměstnanec.
Program nainstalujeme do Cloud computing (poskytování služeb či programů uložených na serverech na Internetu) otestujeme v praxi a dáme kopačky člověku, co měl vysokou školu a pracoval v kanceláři, takto ušetříme za nájem drahých kanceláří. Mnozí lidi co mají vysokou školu věří v to, že jsou pro zaměstnavatele důležití a nenahraditelní, období víry v jisté zaměstnání je naivní, přichází digitální doba ve které je jistá jenom investice do digitální technologie, která lidskou práci eliminuje, a tím zisky nadnárodním korporacím, jako je; Google, Microsoft, Apple, Adobe, atd. poskytuje.
Vše přechází k ovládání na dálku, není problém pomocí levného tabletu na dálku ovládat veliké množství systémů, přichází doba terminálů, něco jako je bankomat, který nahrazuje bankovního úředníka, brzo budou zde běžní robotičtí; prodavači, skladníci, byrokrati, učitelé, policajti, politici, soudci, vojáci, řidiči, piloti, lékaři, chirurgové, zubaři, instalatéři, umělci, tajní agenti, programátoři, administrátoři, atd. není problém dneska vyrobit levně GVKB roboty, a nainstalovat do nich GVKB umělou inteligenci, napojenou na GVKB Cloud computing.
Vše je zde dočasně, člověk dosáhnul vrcholu a teď začíná z vrcholu padat dolů a na vrchol se hrnou místo člověka GVKB roboti, nejlépe je možné odhadnout budoucnost z armády, protože armády mají nejmodernější systémy a v armádě začíná zavádění automatizace a robotizace, plechový zelený robotický GVKB voják, je pro USA armádu mnohem lepší, než živý genetický voják, který nic v boji nevydrží.