GVKB román 013

To co před sto lety bylo nemožné, to je dneska možné, stejně tak i to, co je dneska nemožné, to bude za sto let možné, o tom je evoluce! Představme si klonování, kdy zde na světě budou jenom muži a ženy zde už nebudou existovat, protože se o rozmnožování postará klonování a výchovu zajistí roboti. Sex a rodina je velikou ekonomickou a politickou chybou civilizace potřebuje silné a inteligentní profesionály co budou znát jenom práci a spánek protože ten kdo nepracuje ten parazituje, to bude heslo moderní konzumní doby. U klonovaných GVKB lidí se zajistí, aby zde byl každý vykleštěný a tak byl snadno manipulovatelný pomocí GVKB čipu v mozku.
Jak víme tak práce proměňuje zvíře na robota který pracuje jako robot, je třeba eliminovat globálně nezaměstnanost a zajistit všem lidem od 15 let do 35 let práci, jakmile dosáhne muž s čipem v mozku 36 let tak bude recyklován na granule, věku 36 let dosáhne jenom 10 % mužů, protože 90% mužů bude recyklováno už dříve, protože jejich fyzický a psychický výkon poklesl pod GVKB normu.
Nebudou zde už kasty a třídy, vše bude řízeno umělou GVKB inteligencí přes čipy v mozku, a GVKB oceloví roboti, budou nasazení logicky tam, kde to bude optimální, a kde se optimálně využije jejich vědecká a technická dokonalost. Lidi budou žít z 99 % na vesnicích, protože ve městech budou žít z 99 % jenom GVKB roboti, na vesnicích bude žít tedy 1% robotů, aby zde zajistili to, co lidi nemohou zajistit správně.