GVKB román 011

V porodnici dostane narozené dítě pod kůži identifikační čip, a tak bude globální přehled o tom, kterým ženám bude doporučený potrat zadarmo, protože jejich zdegenerovaný genetický produkt, je nepoužitelný pro to, aby z něj GVKB výchovné centrum, vychovalo kvalitní produkt o který je na konzumním trhu zájem. Vše se bude od základů měnit, skončí období amatérských lidských chyb, díky kterým se plýtvalo mnoho vším, co mělo pro nás velikou hodnotu.
Vše bude testováno ve virtuální realitě dříve, než se to bude dělat ve skutečné realitě, bude to svět založený na globální kontrole a optimalizaci, to co dneska trvá měsíc, to bude trvat jenom týden! Skončí období nepružné centrální politiky a ekonomiky, vše bude decentralizované, a pružné ekonomicky a politicky, na myšlení a řízení, zde bude jenom umělá inteligence, člověk zde bude na to, aby pokorně sloužil GVKB robotům, tak jako dneska nám slouží hospodářská zvířata.
Skončí období drahé péče o psychické a fyzické ubožáky, ten kdo se dostane pod statistický průměr, bude recyklován na granule automaticky, nebudou zde už tituly a jména, budeme mít jenom čísla, a digitální obrazové kódy. Lidi dostanou do mozků GVKB čipy s umělou GVKB inteligencí, aby se nemuseli zdržovat pomalou komunikací, pomocí mobilních telefonů a notebooků. Virtuální realita bude tak kvalitní že už nepoznáte jestli to co vnímáte je skutečná nebo virtuální realita, neustále se bude prolínat virtuální realita se skutečnou realitou, z lidí se stanou ekologičtí roboti co se budou využívat tam, kde by nebylo vhodné používat, drahé ocelové GVKB roboty.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.