GVKB román 009

Je to jako by si sportovec myslel, že když bude mít drahé sportovní vybavení, že musí jistě už vyhrát ve sportovní soutěži. Milujeme hrdiny, co jsou pracovití, protože jsme zbabělí lenoši, statistiky jsou jako zrcadlo a v tomto zrcadle spatříme samce který je lovcem a samici která je pečovatelkou o děti a lovce, neustále se snažíme o to dokázat to, že člověk je více, než jsou opice.
Člověk je pořád opice, i když má zde funkci; prezidenta, ministra, předsedy, ředitele, krále, feudála, papeže, celebrity, nadřízeného, atd. naše; regulace, zákony, morálku, atd. vytvořili jenom opice pro opice, mnohokráte opakovaná lež se může stát i pravdou ale je to pravda jenom subjektivní a povrchní, z díla spatříme tvůrce, a pokud se podíváme mnoho století do minulosti naší civilizace, musíme bohužel konstatovat, že nejsme dosud lidmi, ale jsme jenom oblečené opice, které jsou zbabělé a líné! Člověk je odvážný, a pracovitý tím se liší od opice, která je zbabělá a líná, jak ale proměnit obrovské množství opic, na člověka rychle a snadno?
Základem musí být moderní globální výchova člověka v továrně na výchovu člověka, po narození se člověk okamžitě přepraví do továrny na výchovu člověka a zde se člověku budou věnovat jenom roboti s umělou inteligencí v továrně nebudou smět být dospělí lidé aby mohli nějak zasahovat do procesu proměny opice na člověka. Základem výchovy bude odměna a trest, odměnou bude granulovaná potrava a trestem budou elektrické šoky, těžko na cvičišti a lehko na bojišti, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít, mnoho genetického materiálu, během výchovy bude recyklováno na potravinové granule, člověk je dneska jenom konzumní produkt, a pokud je něco v továrně neopravitelným zmetkem, musí se to i recyklovat, vysoká kvalita a nízká cena je základem pro ekonomiku a politiku.