Co se stane perspektivním zaměstnáním budoucnosti

Před sto lety, byl trh práce poměrně stabilní, a vše se měnilo velmi pomalu, s příchodem moderní vědy a techniky, se každou generaci trh práce rychleji měnil, a v současnosti lze udělat odhad trhu práce maximálně na tři roky! Dlouhodobé odhady trhu práce, jsou stejně nepřesné, jako předpovídání počasí na příští rok!
Jediné co mohu doporučit, je péče o zdraví těla a psychiky, zdravý člověk se snadněji dokáže přizpůsobovat změnám na trhu práce, nebude to trvat dlouho, a lidem začne konkurovat umělá inteligence a roboti, nejprve se zlikvidují zaměstnání, kde mohl člověk sedět jenom na židli, a nemusel se pohybovat.
Pro roboty, a umělou inteligenci, jsou taková pracovní místa první na řadě, a většinou tato místa využívají lidé s vysokým vzděláním, anebo staří lidé. Logicky to nebude trvat dlouho, a všechny školy se globálně zavřou, a o vzdělání se postará bez problémů levný notebook, napojený na internet.
Představme si internet, kde nejsou už jazykové problémy, protože umělá inteligence vše profesionálně přeloží rychle, dokonce zvládne i překládat rychle slovní komunikaci po mobilním telefonu, takže ani nepoznáte že hovoříte s nějakým cizincem.
Pro vše zde bude nápověda s umělou inteligencí, kdy vám umělá inteligence, odpoví okamžitě na cokoli správně a optimálně, a ukáže vám i fotografie a filmy. Nastane období udělej si to sám, nastane veliký rozvoj sociální společnosti, Facebook je ukázkou naší budoucnosti, vše bude o sdílení informací a programů, profesionální sdílení se stane perspektivním zaměstnáním budoucnosti.