Psychické znásilnění z tebe udělalo idiota

Tak jako dochází k tělesnému sexuálním znásilnění tak dochází i k psychickému znásilnění a následkem takového psychického znásilnění jsou psychické nemoci, většina pachatelů psychického znásilnění uniká potrestání protože kontrolní systém dosud není optimalizován na to aby on dokázal vyřešit problém psychického znásilnění. U znásilnění jde o to, že násilník se snaží pomocí násilí dosáhnout úspěchu, a je mu jedno, že tím mnoho ublíží jinému člověku. Za násilím najdeme vždy; viry, parazity, drogy, dezinformace, depresi, atd. ten kdo znásilňuje je v situaci která je příčinou toho, že on znásilňuje fyzicky nebo psychicky. Jak vlastně probíhá psychické znásilnění v realitě.
Podívejme se na fanatické církve a sekty, které dělají ze svých stoupenců psychické ubožáky, pomocí psychického znásilňování, pomocí nějaké fanatické víry v ubohé svaté pohádkové nesmysly, které odporují lidové přirozené moudrosti. Kolik zde už bylo zbytečných svatých válek ve kterých se střetli lidi co byli psychicky znásilnění co věřili ve svaté zázraky a odmítali konkurenční víry ve svaté zázraky a mysleli si že jenom ta jejich svatá víra je správná a svatá, a jiná víra znamená hříšnost, a je třeba tyto kacířské hříšníky pozabíjet.
Tak jako evolucí prochází vše v nás a okolo nás tak i psychické znásilnění prochází evolucí a místo abychom věřili ve svaté knihy, tak věříme tomu co hlásá mediálně móda, a tak si pořizujeme módní zboží nebo módní služby, i fotografování sebe sama s velikým mobilem na skládací tyči, to je zase jenom ubohá módní konzumní záležitost kdy se chceme na sociální síti pochlubit tím že jsme byli někde daleko od domova, a dělali jsme zde něco zvláštního. Internet a televize, může konzumního člověka psychicky znásilnit stejně dokonale, jako to dříve dělali sekty a církve!