Proč je parazitování výhodné

Výhody dávají lidem svobodu, logicky nevýhody lidem svobodu berou, a dělají z lidí otroky konzumního systému, který je ovládá pomocí nevýhod. Podívejme se třeba na nevýhodné zaměstnání, nebo nevýhodné podnikání, pokud máte nevýhodné zaměstnání, nebo nevýhodné podnikání, jste obrazně konzumním galejníkem, nad kterým je dozorce, který s vámi zachází zle, a když nemůžete už veslovat, jste hozen přes palubu!
Uvědomte si, že konzumní společnost je založená na sobeckém bezcitném parazitování, pomocí nevýhod pro ty, co jsou chudí a bezmocní, ti co jsou bohatí a mocní, mají zde výhody, a tak mají i svobodu, a mohou dělat to co chtějí, a jak to i chtějí, a je jedno jestli je zde; království, císařství, feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, nacismus, fašismus, islamismus, hinduismus, byrokratismus, centralismus, kariérismus, atd. v každém konzumním systému jsou ti, co mají výhody, a ti co výhody nemají!
Výhody jsou pevným bodem, kolem kterého se točí konzumní sobecká kultura už od svého vzniku, před mnoha stoletími, druhá světová válka, to byl boj o výhody, mezi západem a východem, tam kde nejsou výhody, tam nejsou ani nikdy války! Nadnárodní korporace mají zde dneska veliké výhody, a tak mohou snadno parazitovat na velikém množství lidí, a učinit tak z lidí otroky konzumního systému.
Nastává doba digitální kontroly lidí, montují se všude digitální systémy a umělá inteligence zpracuje rychle nekonečné množství informací aby tak mohla informovat statisticky ty co mají výhody o tom, kdo bude v systému potrestán a kdo bude odměněn, z lidí se stávají jenom levné stroje na výrobu hodnot, a když levný stroj není ekonomický, tak je z něj díky exekutorům okamžitě žebrající bezdomovec.