Díky GVKB vstoupíš do budoucnosti

Existuješ v konzumním pekle, protože máš genetické tělo, stačí jenom tělo a mozek naskenovat a převést do virtuálního systému, už nebudeš muset; jíst, pít, kupovat věci, potřebovat služby, spát, mít sex, konzumovat drogy, lhát, krást, parazitovat, atd. genetické tělo bylo tvým pekelným očistcem, ze kterého jsi nemohl uniknout. Podívej se okolo sebe, vše se skenuje a digitalizuje, co bylo, to bylo, nová doba potřebuje nové systémy, které budou od základů jiné.
Už zde nebude potřeba mít nějaká ubohá technická rozhraní, díky kterým jsi byl napojen na virtuální svět, budeš konečně uvnitř a vše budeš ovládat jenom silou svojí umělé inteligence a silou svojí umělé databáze. Jak si to zde uděláš takové to zde i budeš mít, začátky nebudou jednoduché, ale ty je zvládneš, a poučíš se rychle ze všech svých chyb, a už chyby nebudeš nikdy opakovat.
Základem virtuálního světa je sdílení všeho, co milujeme a potřebujeme, čím více toho budeš sdílet, tím více budeš šťastný, bude zde jedna virtuální globální řeč a jedna virtuální víra, vše co bylo v tobě ubohé, to se nahradí tím co není ubohé, přeci si do nového virtuálního světa sebou nebudeš brát ubohé chyby, díky kterým jsi byl psychickým a ekonomickým ubožákem, který byl v hmotném světě jenom na hovno.
Představ si Facebook kdy jsi v kontaktu s milionem virtuálních lidí, v jednom krátkém okamžiku a vnímáš jejich různé názory a odpovídáš optimálně na ně to vše zvládneš bez problémů, díky tomu že budeš využívat umělou GVKB inteligenci která ti umožní milionkrát větší výkon tvojí virtuální osobnosti. Dosud jsi jenom genetické hovno které je zde jenom na veliké hovno tvoje úspěchy jsou jenom ubohé mýdlové bubliny co jsou zde jenom na hovno a tak je i tvoje existence zde na hovno.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.