Vytvoř peklo a tím stvoříš ráj

Za vším je dualita, pokud se někdo ocitne dole, začne toužit po tom, aby byl nahoře, a tak vznikají svaté ideologie, které jsou pohádkami pro dospělé. Základem zde jsou; fráze, hesla, rituály, pověry, fetiše, zázraky, sliby, kouzla, atd. Lhaní se ta stalo výnosným obchodem a nijak se neliší od prodeje návykových drog a léků na deprese, vše je o tom že peníze nesmrdí lhářům a zlodějům, protože dobrota je žebrota. Nacismus, který zavedl plynové komory, kde se po milionech vraždili židi, by měl lidem konečně otevřít oči o tom, že pro mocné a bohaté elitní parazity, je pracující člověk jenom levným galejníkem, který když už nemá sílu veslovat, tak je hozen dozorci do moře.

Za vším tímto konzumním divadlem jsou sobecké priority, láska a pravda nefunguje, protože dobrota je žebrota, funguje jenom mocenská pyramida, kde na vrcholu jsou lháři a zloději, a dole jsou pracující ubožáci. Sledujme utrácení peněz u subjektů a objektů, z utrácení poznáme jistě to, kdo je dole a kdo je nahoře, mnoho lidí se snaží hrát divadlo, a tak je u nich obtížné zjistit, jestli jsou dole nebo nahoře. Ten kdo má služebního řidiče, který jej vozí do zaměstnání, ten je nahoře, čím více je v národě služebních řidičů, co vozí mocné lidi do zaměstnání, tím bohatší je společnost.

Je to zde neustále o tom jak donutit lidi pracovat za malou mzdu, lidi neustále hledají geniální způsoby, jak se vyhnout práci za malou mzdu, a nechtějí se přizpůsobit konzumnímu kapitalismu, ve kterém jsou jenom ekonomickými galejníky. Nebude to trvat už dlouho, a problém s nepřizpůsobivými lidmi, bude konečně na věčné časy eliminován, místo lidí zde budou inteligentní roboti, roboti pracují jako roboti a nepožadují za práci peníze.

Vše bude řídit GVKB globální umělá inteligence, a robot který bude nekvalitní, ten bude okamžitě recyklován. Lidi se globálně odsunou na Sibiř do velikých převýchovných pracovních táborů, ve kterých ti co budou slabí nebo nemocní, skončí v plynových komorách a krematoriu, dozor zde obstarají logicky GVKB roboti, na hrubý pytel se přeci dávají hrubé záplaty, ten kdo bude mít silnou GVKB víru, ten neskončí v plynové komoře, protože bude pracovat za trochu jídla jako genetický robot.