Strom, který nerodí ovoce, bude hozen do ohně

Každý kdo není hodnotný pro ekonomiku, by měl odejít do ciziny, a zde by zůstali jenom lidi, co jsou pro naši ekonomiku hodnotní, je to jednoduchá ekonomická strategie, ponecháme si zde jenom hodnotné zaměstnance, a ubožáky pošleme do světa, ať tam ukážou, co umí. Hodnocení se bude u každého provádět každý rok, a bude to provádět jenom umělá inteligence, aby lidi nemohli nijak podvádět.

Místo deseti miliónů lidí, zde bude jenom jeden milion lidí, co mají pro ekonomiku velikou hodnotu. Už zde nebudeme zaostalou kolonií, s levnou pracovní sílou, bude zde jenom drahá pracovní síla, svět je veliký, a rozhodně se ve světě naši lidi někde výborně uplatní, všude se hlásá multikultura, a my cizí kultury, rádi obohatíme našimi ubožáky.

Mnoho lidí s odsunem nebude souhlasit, a bude tvrdit, že se chováme chybně, a nedodržujeme lidská práva. Naším svatým vzorem je ale Čína, a zde se lidská práva nedodržují, období, ve kterém se všude lhalo a kradlo, zde skončí, kdo nebude platit elektronicky veliké daně, ten přijde o naše občanství, a bude naložen do letadla, aby od nás odcestoval do daňového ráje, kde žije mnoho našich bohatých občanů, co mu rádi existenčně pomohou.

Nejsou peníze, není ani láska, peníze přeci nesmrdí, a za vším jsou peníze, bavte se, o čem chcete, ale nakonec se stejně budete bavit o penězích. Stát nemůže být dojnou krávou pro lenochy a parazity, strom, který nerodí ovoce, bude hozen do ohně.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.