Jsou naši politici drazí státní zaměstnanci bez záruky

To co je drahé, by mělo mít záruku, jenom hlupák si pořizuje to, co je drahé bez dlouhé záruky! Podívejme se na dílo politiků, které je věčně nedokončené a plné chyb, z díla poznáváme logicky tvůrce. Lidově řečeno, kapři si nevypustí svůj rybník, a ryba smrdí od hlavy, o tom to u nás bohužel už dlouho je, takový je život, s dětmi nezatopíš, a z hovna bič neupleteš.

Vše na co šáhnou politici, to ukradnou, nebo to vandalsky zničí, jejich heslem je, po nás potopa. Podívejme se do naší minulosti, po mnoho generací jsme zde byli jenom otroky centrálních systémů, a tak kdo se pokusil o změnu k lepšímu, zle skončil, ano je tu turecké hospodářství a tím i banánová republika!

Mnoho let sleduji projevy prezidentů na nový rok a nově je to na vánoce, všichni nám lhali o tom, jak se máme dobře, jenže lidi stejně věděli, že ve Švýcarsku se mají pracující dobře, a že u nás je jenom bída s nouzí. Prokletím je u nás práce zadarmo, pokud pracujete za ubohou mzdu, tak vlastně pracujete zadarmo, protože pokud by vás měl zaměstnavatel; ubytovat, nasytit, ošatit, vyškolit, léčit, sociálně zajistit, atd. tak by jej to vyšlo stejně draho, jako když vám dá ubohou mzdu.

Proto žijete logicky od výplaty k výplatě, a máte na vše půjčky. Z utrácení peněz za luxus a zbytečnosti se poznají priority u národů a podniků, ekonomika je o prioritách, pokud zde jsou chybné priority, tak je ekonomika v depresi. Podívejme se, do čeho se investuje ve Švýcarsku, zde se investuje do moderního průmyslu a moderního obchodu, jenom optimalizace a modernizace může lidem zajistit to, že nebudou muset pracovat jako otroci od výplaty k výplatě.