Jsi v troubě a toužíš po tom se mít dobře

Každý má svoje priority, které jsou mu svaté, nemáme čas na to, co není pro nás prioritní, naše priority jsou vytvořeny; genetikou, výchovou, situací, pohádkami, náboženstvím, politikou, reklamou, módou, toužením, atd. to co má pro nás subjektivní velikou hodnotu, tomu přiřazujeme automaticky prioritu, pokud otec nemá na syna čas, tak to znamená, že syn nemá pro otce žádnou hodnotu. To co má prioritu je ve výhodě oproti tomu co zde nemá prioritu, jsou priority stabilní a priority nestabilní, stabilní prioritou je uspokojení tělesných potřeb, nestabilní prioritou je uspokojení psychických potřeb.

Podívejme se na investice, jaké investice jsou pro jednice nebo společnost prioritní, je správné investovat do současnosti, nebo do budoucnosti, je správné investovat do vysokého vzdělání, nebo do nákupu bytu nebo automobilu? Priority nás ovládají jako loutky, ony určují to, pro co se rozhodneme. Jsi v troubě a toužíš po tom se mít dobře, potřebuješ optimální fungující návod jak být snadno a rychle mocný a bohatý?

Je to jednoduché, změň svoje priority, v troubě je ten kdo je trouba protože má chybné priority. Správné priority vytvoří hodnotné dílo, dílo je objektivním metrem, který odhalí chybné priority; je hraní her na počítači správnou prioritou, je návštěva sociálních sítí na internetu správnou prioritou, je správnou prioritou kouření cigaret a pití piva, je správnou prioritou koukání na pitomé televizní seriály, je správnou prioritou pracovat jako idiot za ubohou minimální mzdu, atd. máš vůbec nějakou správnou prioritu?

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.