Ano, kariérističtí paraziti rozhodují o nás bez nás

Vše se točí kolem ekonomiky, všechny mocné ideologie jsou jenom svaté dezinformace, použité k oklamání konkurentů, pravda je v lidové moudrosti, a ta jasně říká, že dobrota je žebrota. Ten kdo si myslí, že volby mohou něco změnit je naivní jako malé dítě, pokud by mohli volby něco změnit tak by je elita zakázala.

Volby to je jenom změna povrchu podle konzumní módy, pod povrchem je pořád jenom boj o výhody a jistoty, mezi kariéristickými parazity. Poslední dobou docházím k tomu, že jenom díky kontrole, je možné zajistit funkčnost systému, v okamžiku kdy selže kontrola, tak selže celý systém.

U letadel je problematika kontroly prioritou, protože selhání znamená zničení letadla, a smrt lidí co byli v letadle. Podívejme se do přírody, zde je vše pod kontrolou, a to co je slabé nebo hloupé, to je kontrolou eliminované, z hlediska přírodní kontroly, bychom měli rychle eliminovat globálně 99% lidí, na této planetě, protože jde o genetické zmetky, s nulovou evoluční hodnotou.

To co nebojuje to logicky i degeneruje, degenerace u lidí dosáhla velikých rozměrů, následkem je logicky globální deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, podnikání, obchodu, školství, dopravy, umění, psychicky, atd. snaha o to začlenit genetické zmetky do civilizace se ukázala jako marná.