Zamysli se nad tím, co objektivně jsi?

P1050818

Nejsi tím, co děláš, to co zde děláš, je jenom pokrytecké divadlo, na které jsi přistoupil, abys zde mohl získat to, co miluješ a potřebuješ? Z dálky vše vypadá jinak, než to vypadá z blízka, každý král a prezident musí chodit na záchod srát, jako druzí, a v tom okamžiku kdy sere, se neliší od druhých, proč zde nejsou sochy králů a prezidentů, jak serou hovna na záchodě?

Vše je divadlo, na kterém se neukazují existenční situace které nejsou populární, ukazujeme recepce kde se jí a pije, ale neukazujeme už lidi na záchodě, kdy se tělo vyprázdní z toho, co snědlo. Je to jako s fotografováním, ze sta fotek, se vybere jedna hezká fotka, a ta je populární, vše zde prochází kontrolou, která eliminuje to, co není potřebné a hodnotné, nemůžeš zde existenčně uspět, protože nemáš pro sobeckou civilizaci žádnou hodnotu, jsme už jenom zbožím na pracovním trhu, a o zboží bez hodnoty zde není žádný zájem.

Zamysli se nad tím, co objektivně jsi? Jsi jenom otrokem svých závislostí, není zde pro nikoho svoboda, každý je otrokem svých závislostí i král a prezident je otrokem svých závislostí, abychom mohli zde žít, musíme hodnoty zde mít, jsme všichni obrazně pokojovými květinami, co jsou závislé na zalévání od majitele bytu, a pokud majitel bytu nebude dlouho v bytě, tak zemřeme žízní! Tím majitelem bytu je národ ve kterém žijeme, jsou zdravé národy, a jsou nemocné národy, zdraví národa je závislé na mocné a bohaté elitě národa.