Vše co je zde nekvalitní to je bezpečnostním rizikem

P1050807

Podívejme se na vše logicky a matematicky, vše zde jsou jenom programy a databáze, ve kterých jsou chyby, bezchybné jsou jenom vesmírné axiomy, jako je třeba zákon gravitace, nebo zákon duality. Vše co se mění díky evoluci v tom jsou chyby, podívejme se na Windows od Microsoftu, je to od svého začátku chybný operační systém, který se musí neustále aktualizovat, a nebo novým operačním systémem nahrazovat, když už aktualizace nestačí.

Je třeba se poučit z chybné minulosti a už neopakovat staré chyby, nejhorší chybou, kterou opakujeme je centralizace! Rodina je základem života člověka, pokud rodinu násilně eliminujeme, tak člověka proměníme v kariéristickou svini, z díla se pozná tvůrce a dílem kariéristických sviní co nám vládnou je deprese u; politiky, ekonomiky, byrokracie, morálky, podnikání, školství, atd. Nemusí být na světě kariéristických sviní jako sraček, za posledních padesát let se počet kariéristických sviní na světě zdvojnásobil!

Státy mají obrovské dluhy a nijak to neřeší, následkem musí být logicky revoluce a války, je třeba zavést každoroční globální kontrolu u kariéristických sviní, každý člověk na světě bude od narození do smrti každý rok kontrolován GVKB kontrolním robotem, když GVKB robot zjistí to že je člověk podprůměrný tak GVKB robot člověka eliminuje a tělo se ekologicky recykluje.

Nebudou zde na světě pro nikoho výjimky, každoroční kontrole se budou muset podrobit i; králové, prezidenti, milionáři, ředitelé, atd. Na trhu práce už nebudou ubožáci, o které zaměstnavatelé nestojí, podívejme se do přírody, zde je přirozený výběr, a to co je zde ubohé, se stává potravou pro to, co není ubohé. Berme to jako použití zabezpečení u operačního systému Windows, bezpečnost je prioritní a vše co je zde nekvalitní to je bezpečnostním rizikem.