Vládnou nám klíšťata?

P1050808

Základem pro sobecké parazitování jsou výhody a jistoty, klíště je dokonalým parazitem, jde o to vysávat hostitele, protože hostitel nemá pro nás žádnou hodnotu. Podívejme se na dokonalé lidské parazity, co zde mají veliké výhody a jistoty, a spatříme lidská klíšťata, koncentrační nacistické tábory a házení atomových bomb na města, odhalují v nahotě to, že jsme jenom klíšťata, která milují jenom dokonalé parazitování.

Okamžiky ve kterých si užíváme maximálně života, jsou spojené s dokonalým parazitováním, je to jako ve sportu, kde vítěz parazituje na těch, co prohráli, toužení po jakémkoli úspěchu, je toužení po dokonalém parazitování, sobeckých parazitů je zde jako sraček, a tak je velmi obtížné se stát v nějaké specializaci dokonalým parazitem, a získat tak výhody a jistoty jako; král, císař, sultán, šlechtic, prezident, předseda vlády, předseda strany, ministr, diplomat, senátor, poslanec, ředitel, celebrita, milionář, podnikatel, obchodník, bankéř, atd.

Proměna opice na člověka je spojená s klíšťaty, od kterých jsme převzali informace jak se stát dokonalým parazitem, život je o přizpůsobení, proto na člověka nelezou už klíšťata jako na psy, klíšťata jsou nám totiž geneticky blízká. Podívejme se na malé platy pro dělníky, není to snaha o vysávání krve od mocných a bohatých klíšťat, aby se měla mocná a bohatá parazitující elita dobře, musí se mít pracující ubožáci zle, o tom to zde už mnoho tisíciletí je!

Vadí vám srážka s blbcem, věřte tomu, že jste se srazili s klíštětem, které je dokonalým parazitem, zamysleme je nad mocnými diktátory, co chtějí vraždit lidi po milionech jako dobytek, není to bezcitné myšlení klíštěte? Pochopte, že lidi se rozdělují dneska už jenom na úspěšná a neúspěšná klíšťata, proč ukazujeme červené karty prezidentům a házíme po nich vajíčka, konečně jsme pochopili to, že nám vládnou stará zlá klíšťata.

Vědecky a statisticky bylo vyhodnoceno mnoho dokonalých parazitů, co zde mají svojí sekretářku a svého řidiče, výsledky ukázali jednu nečekanou zajímavost, za úspěchem je veliká sexuální energie, která se přesměrovala do boje o moc a bohatství, za sexuální energií u těchto kariéristů, je jejich silná a inteligentní genetika, dobrý strom má i dobré ovoce, a ovoce nepadne daleko od stromu.

Silní a inteligentní jedinci i v přírodě, ovládají násilně svojí smečku, takže vlastně nejde zase o nic tak vědecky a statisticky nového a objevného. Jako ubohý humor mě připadá mediální pokřik, že prý malí živnostníci, jsou dokonalými parazity, protože oni mnoho okrádají na daních zadlužený stát. Z utrácení se jasně pozná kdo je zde dokonalým parazitem, pokud má někdo k dispozici sekretářku a řidiče, tak zde jde o veliké utrácení peněz, a má snad nějaký malý živnostník, k dispozici sekretářku a řidiče?

Jak tento problém optimálně vyřešit, aby zde už nebylo tolik ubožáků, co nemohli zde uspět, protože mají málo sexuální energie, a tak nejsou velikými sviněmi, co zde mají i veliká koryta jako; králové, šlechtici, ředitelé, prezidenti, milionáři, celebrity, soudci, mafiáni, podnikatelé, obchodníci, atd.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.