S jinověrci nelze mít smilování

IMG_7525

Ekonomika je v krizi, protože o nás bez nás rozhodují politicky mocní a psychicky nemocní amatéři. Přečtěte si diplomové práce lidí, co zde mají moc a bohatství, zjistíte to že jsou to psychičtí ubožáci, co nemají praktické znalosti ve svojí specializaci.

Představme si členy naší chybné vlády, jak hrají s počítačovým programem šachy, statistické porovnání, by ukázalo to že jejich inteligence, je na úrovni inteligence děti ve veku 12 let! Jak je to možné, že se do vysokých státních a podnikových funkcí dostali staří hlupáci, co mnoho amatérsky chybují, a neradi pracují.

Příčinou je víra v ekonomické a sociální zázraky, ten kdo věří v zázraky, je jako narkoman, který věří že drogy vyřeší jeho problémy, pořád slyšíme od elity ubohé výmluvy, ale pravdou je, že příležitost dělá z lidí parazity!

Je třeba zavřít vysoké a střední školy globálně, zrušit všechny tituly co lidi mají, posuzovat lidi jenom z GVKB testů, které každý měsíc globálně provede GVKB testovací automat s GVKB umělou inteligencí, takto se eliminuje každá chybná vláda, která způsobila to že je zde krize.

Zavede se globálně známkování jako je to ve škole, lidi budou nosit na oblečení povinně známku, aby každý věděl, to kdo je ten druhý, a nezdržoval se dialogem, s někým kdo má na oblečení známku číslo pět, pokusy o klamání druhých by se logicky trestali smrtí s jinověrci nelze mít smilování jenom víra v GVKB je správná.