Proč je ten druhý neznaboh a jinověrec?

P1060004

Krize je zde díky neznabohům a jinověrcům, mnoho let se zamýšlím nad tím, proč je zde ekonomická a politická světová krize už mnoho století, a dospěl jsem k závěru, že krize je zde díky neznabohům a jinověrcům. Nechci se nad druhými povyšovat a uznávám, že i já jsem jenom ubohý člověk, tak jako ostatní ubozí lidé, dokonalý člověk je v civilizaci jenom iluze, protože za mnoho tisíciletí jsme všichni dokonale tělesně i duševně zdegenerovali, a stali se z nás jenom ubožáci, co žebrají o to co milují a potřebují.

Celá naše slavná lidská kulturní civilizace je evoluční zmetek, který se bohužel nepovedl a zakrátko zanikne, tak jako zde již zaniklo mnohé, co se nepovedlo! Jsme tím, co je nám blízké a pokud je naše kulturní civilizace ubohý zmetek, tak lidé co v této kulturní civilizaci existují, musí logicky být taky jenom zmetci. Zmetek je produkt, který se nepovedl a není kvalitní, pokud se ve výrobě vyrobí zmetek tak se opraví, nebo se zlikviduje, jelikož naše kulturní civilizace a lidi co v ní žijí se dostala do stavu, kdy už nejde opravit, musí se logicky zlikvidovat i s lidmi.

Celá naše kulturní civilizace je obrazně jako počítačová hra, a každá hra jednou skončí, a potom se začne hrát jiná hra, dvakráte do stejné hry nevstoupíš, protože se vše v nás a okolo nás mění. Základní chybou na počátku této civilizační hry bylo sobecké zotročení člověka, v okamžiku kdy jsme zotročili člověka, jsme porušili pravidla této boží hry, a byli jsme za to vyhnání z duševního ráje do duševního očistce!

V ráji je svoboda a rovnost, v očistci je otroctví, čím více jsme zotročeni, tím více se civilizace hroutí a dokud si to neuvědomíme, do té doby v této hře budeme prohrávat. Zakrátko stvoříme umělou inteligenci a roboty s umělou inteligencí, po krátké době umělé inteligenci a robotům logicky dojde, že je člověk ubohý zmetek a tak nás začnou GVKB roboti likvidovat.

Z člověka se stane lovná zvěř, kterou budou GVKB roboti lovit tak jako dneska myslivci loví zajíce a bažanty, navrátíme se zpět k přírodě a budeme žít, jako zvířata daleko od civilizace, kde budou existovat místo nás GVKB roboti. Zpočátku zde bude snaha s GVKB roboty bojovat, ale velmi rychle pochopíme, že nemáme žádnou šanci s roboty a jejich světem bojovat.