Proč je Bůh anonymní?

P1050811

Dokud bude Bůh anonymní, tak je věřícím lidem k ničemu, lidi potřebují někoho, kdo není anonymní a je možné s ním navázat osobní vztah. To co je zde anonymní, to je zde jenom parazitem, protože parazit se chrání pomocí anonymity!

Žijeme ve světě, který je natolik anonymní, že se z lidí díky anonymitě stali jenom sobečtí paraziti, a tak je nám ten druhý díky anonymitě peklem. Lidi chodí k volbám, a volí lidi, které osobně vůbec neznají, a potom se diví tomu, že tito lidé jsou jenom parazité, kterým jde jenom o to, si rychle nakrást mnoho miliónů, jakýmkoli způsobem.

Komu platíme daně a poplatky to nikdo neví, stejně tak nikdo neví, na co se vybrané peníze skutečně použijí, protože stát je založen na anonymitě a státním tajemství, a za chyby nelze nikoho potrestat, stát napadne vojensky jiný stát, a díky anonymitě za válku nikdo nemůže, každý si přeci jenom plnil svoje povinnosti.

Z utrácení za luxus poznáváme kdo je zde skutečnou globální elitou, jestliže si někdo koupí soukromé veliké letadlo, tak musí každému dojít to, že on je na vrcholu mocenské pyramidy jako veliký parazit. Moc vždy byla největším zdrojem peněz, ten kdo má moc, může vzít zlato nebo život tomu, kdo je bezmocný.