Odpustky násilně vybírané to jsou daně

P1040432

Jenom elita je svatá a každý kdo není členem mocné a bohaté elity je hříšník a musí elitě platit daně a poplatky jinak skončí ve vězení nebo jako otrok. Co je dovoleno elitě to je zakázáno pracujícím ubožákům, rovnost a svoboda je tam kde nejsou výhody a jistoty pro mocné a bohaté elitní parazity.

Z utrácení za zbytečnosti a luxus se pozná elita, ubožáci mají dneska akorát dluhy a bojí se exekutorů aby se z nich nestali bezdomovci. Pokud hledáme Boha, tak hledáme to jak se dostat do svaté elity, abychom se zde měli v konzumním ekonomickém ráji božsky.

Když si už elita neví rady s problémy, tak následkem jsou revoluce a války, selhávání elit je způsobeno tím, že elity jsou daleko od pracujících, a snaží se vše ovládat pomocí svých politických a byrokratických zástupců, a to ale ekonomicky a sociálně nefunguje, protože zástupci jsou chudí a bezmocní.

Komu není rady, tomu není ani pomoci, elita si myslí že nepotřebuje od nikoho rady, a že ona je vševědoucí a dokonalá, je to jenom opilost mocí a bohatstvím, po každé opilosti následuje ale deprese. Je to jako s půdou, pokud vykácíte v tropech prales tak brzo zde bude jenom poušť, svět potřebuje začít sázet globálně smíšené pralesy a nepotřebuje betonové dálnice, a obrovská přelidněná města, co zde znečišťují průmyslem životní prostředí.